Pirmdiena, 20.01.2020, 20:25
Sveicināti Viesis

Gulbenes novada invalīdu biedrība

Projekti

Projekts ”Ūdens veselībai, priekam un atpūtai”
no 15.01.2010. līdz 31.03.2010. par summu Ls 647,40
Projekta mērķis:

 uzlabot invalīdu biedrības biedru fizisko un garīgo veselību,

 veicināt Gulbenes invalīdu biedrības biedru psiholoģisko labsajūtu un samazināt stresu un nemieru, depresijas un vientulības sajūtas,

 veicināt biedru interesi par ūdens veselīgo iedarbību uz organismu un dzīvesveidu.

Projekta uzdevums: ir izveidot 25 cilvēku (invalīdu) grupu, kura projekta ietvaros 6 reizes apmeklēs  Balvu pilsētas peldbaseinā (25x10 metri, 4 celiņi), varēs ne tikai nopeldēties, bet arī būs pieejams SPA hidromasāžas baseins pieaugušajiem, kaskāde, sauna, trenažieru zāle, sāls istaba. 

 


Projekts "Ar cerībām raugos nākotnē”
05.10.2010. līdz 30.06.2011. par summu Ls 4391,00
Projekta galvenais mērķis:
Integrēt invalīdus sabiedrībā. Lai uzlabotu invalīdu, kuriem ir kustību traucējumi, paralīze, muskuļu spasticitāte, muskuļu vājuma veselības stāvokli, biedrībai ir nepieciešams MOTO mediterapeitiskais trenažieris. Trenažieri var izmantot mājas apstākļos, pielietojot kustību atjaunošanai, spasticitātes samazināšanai, roku un kāju asinsrites uzlabošanai, kuņģa-zarnu trakta darbības uzlabošanai. Trenažieris palīdz uzlabot gaitu un pašsajūtu, samazina nepieciešamību pēc medikamentiem. Tika pielāgota  un renovēta telpa. Rezultāti ir vienkārši pārsteidzoši, jo daudziem invalīdiem pēc insulta pārciešanas ir atjaunojušās kustības.  

Projekts ”Radīt skaistumu pārņemot zināšanas mantojumā no paaudzes paaudzē ”
no 15.04.2011. līdz 30.09.2011. par summu Ls 330,00

Ar  VAS „Hipotēku un zemes banka”

projekta Klientu klubs „Mēs paši”

atbalstu tapa šis projekts, kas ļautu invalīdiem gūt jaunas iemaņas un pilnveidot savas prasmes, iemācoties lakatu pīšanu uz rāmja, kā tos ir darinājuši mūsu senči. Projekta rezultātā tika iegādāti trīs aušanas rāmji ar adatām.

Savu veikumu izrādīt, dāvināt arī citiem, kas būtu gan atbalsts grūtajai ikdienai, gan gandarījums par paveikto, kā arī nodot savas zināšanas savām atvasēm, kas nodrošinātu senču zināšanas nodot no paaudzes paaudzē. 

 


Projekts "Mēs par veselīgu dzīvesveidu”
no 15.10.2011. līdz 31.03.2012. par summu Ls 238,90
Ar sadarbības organizācijas SUSTENTO atbalstu realizējām šo projektu. Iegādājāmies vingrošanai bumbas, paklājiņus un hanteles. Vingrojumu bumbas palīdz vingrināt ķermeni kopumā. Vingrojumu bumba palīdz nodarbināt muskuļus, kas tiek atstāti novārtā, trenējoties uz cietzemes. Nevienā ikdienas darbībā cilvēks nenodarbina tik daudz muskuļu vienlaicīgi, kā darbojoties ar vingrojumu bumbām. Lielisks palīgs līdzsvara sajūtas, kustību koordinācijas attīstīšanai, nodarbinot mazos ķermeņa muskuļus – stabilizatorus. Šīs bumbas ir lielisks muskuļu spēcināšanas un līdzsvara izjūtas stiprināšanas līdzeklis. Pēc nelielas apmācības ikviens, var izmantot šo bumbu treniņu nolūkos. 
 

Projekts ”Šūsim paši”

no 18.01.2012. līdz 31.07.2012. par summu Ls 132,00

Projekta mērķis un apraksts:

Šis projekts paredz izglītošanu un apmācības, kuru rezultātā tiek veicināta cilvēku grupa ar īpašām vajadzībām – pašnodarbinātībā.

Mūsu lielākā bagātība esam mēs paši – Latvijas iedzīvotāji, un tikai strādājot pie sevis attīstīšanas un pilnveidošanas mēs varam uzlabot dzīves kvalitāti un pilnveidot valsti, kurā mēs dzīvojam.

Cilvēkam radoši jāstrādā visu mūžu, jo tas veicina smadzeņu darbību un neļauj novecot - visu laiku ir kas darāms un domājams. Radošs darbs dod prieku un ļauj pilnvērtīgāk dzīvot un protams, dod kādu latu klāt pie pensijas.

Iegādājoties šujmašīnu un materiālu mācīsimies pašu vienkāršāko – apgūt tā iemaņas šujot, varēsim pielāpīt, pāršūt un dot lietai jaunu izskatu.

Sašūsim maisiņus-somas, ko pēc tam izmantosim invalīdu biedrības vajadzībām, sveicot jubilejās, piedaloties sporta pasākumos un dažādās citās aktivitātēs.

 


Projekts "Mūsu pozitīvā atkarība” 
no 01.05.2012.-20.10.2012. par summu Ls 400,00
-  Projekta mērķis ir sekmēt jaunu prasmju, iemaņu un zināšanu apguvi personām ar invaliditāti, veicinot dzīves kvalitātes celšanos un iekļaušanos sabiedrībā.
- Aktīvas un līdzatbildīgas sabiedrības veidošana, mazināt sociālo atstumtību un netieši veicināt cilvēku iekļaušanos darba tirgū. 
Projekts, paredz izglītošanu un apmācības, kuru rezultātā tiek veicināta cilvēku grupa ar īpašām vajadzība pašnodarbinātība.
Projektā ikvienam, kuram būs iespēja apmeklēt šādas nodarbības, to pamēģināt kaut reizi, lai izjustu to īpašo radošo atmosfēru un atklātu savus slēptos talantus. Tas būs laiks, kurā dalībniekiem liks aizmirst par savām rūpēm, ikdienu un gūt milzu gandarījumu!
Cilvēkam radoši jāstrādā pie sevis attīstīšanas un pilnveidošanas visu mūžu, jo tas veicina smadzeņu darbību un neļauj novecot – visu laiku ir kas darāms un domājams. Radošs darbs dod prieku un ļauj pilnvērtīgāk dzīvot, un, protams, dod kādu latu klāt pie pensijas. Radošā dzirksts un vēlme radīt skaistumu ap sevi daudzās ģimenēs tiek nodota no paaudzes paaudzē.
 

Projekts ”Dators iespēja pilnvērtīgākai dzīvei”
no 28.05.2012.-01.04.2013. par summu Ls 2763,34
Projekta mērķis ir biedrības biedru, cilvēku ar īpašām vajadzībām, dzīves kvalitātes uzlabošana, nodrošinot šodienai atbilstošu tik nepieciešamo  interneta pakalpojumu pieejamību.
Tehnoloģijas ir tikai rīki un to galvenais uzdevums – atvieglot cilvēku dzīvi! Visam pamatā jābūt cilvēka interesēm. Mēs nenovēršami ejam digitālās pasaules virzienā un jo ātrāk sāksim tai adaptēties, jo labāk. Ir sabiedrība, kam nav skaidrības, kas ir e-pakalpojumi, kā tos lietot un priekš kam vispār tādi vajadzīgi. Interneta pakalpojumi lauku apvidū joprojām ir slikti pieejami.
Projekta rezultātā iegādāti 3 datorkomplekti invalīdu apmācībām.
 

Projekts ”Tehnisko palīglīdzekļu nodrošināšana Gulbenes novada invalīdiem ar kustību traucējumiem”
no 03.09.2012.-28.12.2012. par summu Ls 6500,00

Projekta mērķis ir dot iespēju cilvēkiem ar smagiem kustību traucējumiem pārvietoties pa kāpnēm, tādējādi nodrošinot tos ar iespēju saņemt nepieciešamos pakalpojumus un iesaistīties sabiedriskajās aktivitātēs.

Iegādāti 2 mobilie pacēlāji.
 

Projekts ”Vairāk gaismas, mīlestības un prieka” 
no 10.12.2012.-30.04.2013. par summu Ls 341,00
Ar Gulbenes novada domes atbalstu tika realizēts šis projekts. 
Apgūtas jaunas prasmes, iemaņas un  zināšanas pie sveču un ziepju liešanas tehnikas invalīdiem ar īpašām vajadzībām. Veicināta paaudžu sadarbība, brīvprātīgs darbs. Mūsu nodarbības apmeklēja pensionāri, kā arī māmiņas ar bērniem. Šajā projekta laikā dalībniekiem aizmirsās savas ikdienas rūpes un viņi guva milzu gandarījumu par savu paveikto darbu. Radošs darbs dod prieku un ļauj pilnvērtīgāk dzīvot.
 

Projekts ”Dzīvot ar cerību – kļūt veselākiem”
no 01.01.2013.-30.06.2013. par summu Ls 1500,48
Projekta mērķis ir dot iespēju cilvēkiem ar dažādām saslimšanām kļūt veselākiem, jo katra cilvēka sapnis ir būt veselam, integrēties sabiedrībā; sociālās rehabilitācijas pakalpojumu pilnveidošana cilvēkiem ar invaliditāti Gulbenē. Iegādājoties šo aparātu, invalīdiem  tiks dota iespēja uzlabot veselību, jo apmeklējot ārstniecības iestādes šie pakalpojumi nav no lētajiem. Projekta rezultātā tiek iegādāts Bioptron aparāts, kurš mazinātu dažādas akūtas saslimšanas.

Projekts ”Atver durvis – arī es dzīvoju šai pasaulē”
no 15.05.2013.-30.09.2013. par summu Ls 500,00
Projekta mērķis
 Apgūt jaunas prasmes un iemaņas dažādu lietu izgatavošanā, attīstot cilvēkiem ar invaliditāti māksliniecisko domāšanu un prasmi darboties komandā, veicinot viņu iekļaušanos sabiedriskajā dzīvē.
Jaunie mākslinieki un viņu veidotie darbi.
Ieejas forma

Meklēšana
Biedrības draugi
 • Apeirons
 • Sustento
 • Statistika

  Kopā Online: 1
  Viesi: 1
  Lietotāji: 0
  Birkas
  Palīglīdzekļi Teātris Raksti Darbs un bizness Tiesības Likumi un noteikumi Realizētie projekti Nodarbības Atlaides Skaidrojumi Dāvinājumi Sporta pasākumi Tikšanās Pasākumi Sapulce Astma Talka Nodarbinātība Sporta spēles Noderīgi Balva Ziemassvētki Rehabilitācija video Semināri Pasaākumi Talkas 20 gadi zole Sports ekskursija LT 'Ābolītis novuss Uno bioptrons dambrete pasakums kartiņas sveces ballīte darbnīcas viesi tirdzins es DCH makšķerēšana uno+zole Ekskursija Rokdarbi Floristika Kskursija


  on-line.lv

  Copyright MyCorp © 2020 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma