Pirmdiena, 20.01.2020, 19:35
Sveicināti Viesis

Gulbenes novada invalīdu biedrība

Projekti II

Projekts "Sociālās palīdzības sniegšanai"

no 15.03.2015. - 15.11.2015. par summu euro 1356,00

 

Gulbenes novada invalīdu biedrības telpās līdz 15. novembrim ir apskatāma izstāde “Emociju izpausme otas pieskārienā”, kurā greznojas cita par citu krāšņākas šalles, lakati un dažādi dekori.

Invalīdu biedrības valdes locekle Biruta Kozlovska stāsta, ka 26 cilvēki, kuru veikums redzams izstādē, cītīgi strādājuši visu vasaru. Zīda apgleznošanas iemaņas viņiem ierādījusi Gulbenes mākslas skolas direktore Sandra Dikmane. “Mēs nebeidzām apbrīnot viņas pacietību, jo visi tikai mācījāmies apgleznot zīdu. Pirmos otas vilcienus vispirms izdarījām uz mazajiem dekoriem. Ja viss izdevās, tikai tad varējām ķerties pie lielajām šallēm un lakatiem. pati apgleznoju divas šalles, divus lakatus un vienu dekoru,” stāsta B.Kozlovska. viņa pauž gandarījumu, ka zīda apgleznošanā iesaistījušies trīs pensionāri, pieci jaunieši no Gulbenes 2. vidusskolas, kā arī invalīdi.

“Man ir vislielākais prieks par tiem cilvēkiem, kuri līdz šim kautrējās iejusties kolektīvā, bet tagad ir pārvarējuši sevi un labprāt iesaistās dažādās biedrībā rīkotās aktivitātēs. Ir patīkami dzirdēt vērtējumu, ka izstāde ir krāsaina, viegla un gaisīga. Tajā nav atrodami divi absolūti vienādi darbi, jo tas vienkārši nav iespējams pat tad, ja pie tiem strādā viens un tas pats cilvēks. Gan šalles, gan lakati ar tajos izmantoto krāsu palīdzību ļauj ielūkoties katra autora iekšējo sajūtu pasaulē. Ja cilvēks ir dzīvespriecīgs, krāsas ir spilgtākas, ja par kaut ko norūpējies – krāsu toņi ir tumšāki,” novērojusi B.Kozlovska. Viņa piebilst, ka jau ir idejas atkal jaunam projektam. Atliek tikai ķerties klāt un uzrakstīt to, lai gūtu tā apstiprinājumu un dotu iespēju cilvēkiem iemācīties atkal kaut ko jaunu. 


Projekts ”Atver durvis – arī es dzīvoju šai pasaulē”
no 15.05.2013.-30.09.2013. par summu Ls 500,00
Projekta mērķis
 Apgūt jaunas prasmes un iemaņas dažādu lietu izgatavošanā, attīstot cilvēkiem ar invaliditāti māksliniecisko domāšanu un prasmi darboties komandā, veicinot viņu iekļaušanos sabiedriskajā dzīvē.
Jaunie mākslinieki un viņu veidotie darbi.

Projekts "Dzīvot ar cerību - kļūt veselākiem"
no 01.03.2013. - 30.06.2013.par summu Ls 1500,48
Projekta mērķis: dot iespēju cilvēkiem ar dažādām saslimšanām kļūt veselākiem, jo katra cilvēka sapnis ir būt veselam, integrēties sabiedrībā; sociālās rehabilitācijas pakalpojumu pilnveidošana cilvēkiem ar invaliditāti Gulbenē. Iegādājoties šo aparātu invalīdiem tiek dota iespēja uzlabot veselību, jo apmeklējot ārstniecības iestādes šie pakalpojumi nav no lētajiem.


Projekts ”Radošā darba pilnveidošana”.    

no 15.04.2011. par summu Ls132,00
Ieejas forma

Meklēšana
Biedrības draugi
 • Apeirons
 • Sustento
 • Statistika

  Kopā Online: 1
  Viesi: 1
  Lietotāji: 0
  Birkas
  Palīglīdzekļi Teātris Raksti Darbs un bizness Tiesības Likumi un noteikumi Realizētie projekti Nodarbības Atlaides Skaidrojumi Dāvinājumi Sporta pasākumi Tikšanās Pasākumi Sapulce Astma Talka Nodarbinātība Sporta spēles Noderīgi Balva Ziemassvētki Rehabilitācija video Semināri Pasaākumi Talkas 20 gadi zole Sports ekskursija LT 'Ābolītis novuss Uno bioptrons dambrete pasakums kartiņas sveces ballīte darbnīcas viesi tirdzins es DCH makšķerēšana uno+zole Ekskursija Rokdarbi Floristika Kskursija


  on-line.lv

  Copyright MyCorp © 2020 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma